VASKİ'den Erciş'te kış mesaisi
Ağır kış şartlarına rağmen çalışmalarına devam eden Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Erciş Tekler Mahallesi Karakolu ve okuluna yeni hat çekerek suyunu vermeye başladı.
VASKİ'den Erciş'te kış mesaisi

Haberin galerisi için tıklayın!

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) kış şartlarına rağmen çalışmlarına devam ediyor.

Van'ın Erciş ilçesi Tekler Mahallesi Karakolu ve okuluna yeni hat çekerek, su vermeye başlayan VASKİ, bin 100 metre yeni su hattı yapımının yapılarak sorunun giderildiğini açıkladı.

Kızıl Ören Mahallesi ile Aşağı Toki Lütfü Güvener İlkokuluna da yeni su hattı çekildiğini açıklayan VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, "Valimizin direktifleriyle eğitim kurumlarına öncelik tanıyoruz" dedi

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu'nun eğitim sorunlarının acilen çözülmesi için büyük hassasiyet gösterdiğini ifade eden VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, biz eğitim kurumlarımızın isteklerini sayın valimizin de direktifleriyle anında çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Okullarımızın altyapı sorunu öncelikli olarak ele alınıyor. Erciş'te de bu iki okulumuzun sorunu tamamen giderildi. Eğitim kurumlarımızı ve öğrencilerimizi asla ihmal etmeden, ağır kış şartlarına rağmen sorunlarını gidermeye çalışıyoruz." şeklinde konuştu.(İLKHA)

Kategori: WAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-