Deniz Baykal için flaş açıklama!
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi'ne kaldırılan Baykal'ın tedbir amacıyla yoğun bakıma alındığı belirtildi.
Deniz Baykal için flaş açıklama!

Gece yarısı yüksek ateş nedeniyle hastaneye kaldırılan Deniz Baykal tedbir amacıyla yoğun bakıma alındı. CHP'li milletvekillerinden Baykal'ın durumuyla ilgili peş peşe açıklamalar geldi.

CHP'li Yılmaz Ateş, Baykal'ın damarının birinde pıhtı tespit edildiğini açıkladı. Deniz Baykal'a damar tıkanıklığının açılması için boynundan anjiyo yapıldığı öğrenildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili, "Pıhtı atması sonucu damar tıkanıklığı söz konusu, yapılan anjiyo ile damar açıldı. Pıhtının oluşturduğu sorunlar giderildi. Şu anda yoğun bakıma alıp takip edecekler" bilgisini verdi. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl, ziyaret çıkışı yaptığı açıklamada, "Antalya milletvekilimiz Deniz Baykal, bugün sabah saatlerinde solunum sıkıntısı, yüksek ateş ve çarpıntı şikayetleri önce bir özel hastaneye kaldırılıyor daha sonra ileri tetkik yapmak üzere İbni-Sina Hastanesine transfer ediliyor. Pıhtı atması sonucu damar tıkanıklığı söz konusu, yapılan anjiyo ile damar açıldı. Pıhtının oluşturduğu sorunlar giderildi. Şu anda yoğun bakıma alıp takip edecekler" ifadelerini kullandı.
Hastaneden Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama yapılması bekleniyor. 

 

Kategori: SAĞLIK ve YAŞAM
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-